STAROSUCHDOLSKÁ RESTAURACE

Naše restaurace se nalézá na okraji městské části Praha – Suchdol, v ulici Ke Kozím hřbetům 3/4, na turistické trase vedoucí od konečné stanice autobusů MHD 147 a 107 do chráněného území Kozí hřbety a dále přes Roztocký háj do Roztok.

Je rozdělena na tři lokály, hernu s kulečníkovými stoly, k dispozici je karambol i pool a dvacet míst k sezení, výčep s dvanácti místy a oddělený salónek s krbem pro třicet hostů. Od dubna do října máme otevřenu vyhlídkovou terasu se čtyřiceti místy k sezení pod velkými slunečníky. V létě je rovněž přístupné pro hosty restaurace nohejbalové hřiště, ve večerních hodinách s osvětlením. Restaurace a především salónek jsou využívány pro rezervace při příležitosti rodinných a firemních oslav, svateb, promocí. Kapacitou téměř 100 hostů patří k největším restauracím v Suchdole, z terasy je výhled na větší část Starého a Nového Suchdola, část chráněného území Kozí hřbety a při dobrém počasí až na horu Říp. V bezprostředním sousedství restaurace je zajištěno parkování pro 3 osobní auta na vlastním pozemku a další parkování je možné v ulici před restaurací.

Při příležitostí rezervací můžeme zajistit i přípravu pečených vepřových kolen a kuřecích křídel podle našich vlastních receptů. Stejně tak na objednávku v krbu grilujeme kýty a selátka.

Dále je k dispozici bezdrátový INTERNET (WIFI) – pro návštěvníky restaurace ZDARMA.

V rámci plateb za pohoštění přijímáme platební karty, stravenky Ticket restaurant, Sodexho Pass, Chèque Déjeuner, Našestravenka i elektronické stravenky.

 

B: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.